1. Destek Teşvik ve Hibe Danışmanları Derneği (HİBEDER) Üyelik Başvuru Formu
  Üyelik Başvuru Formuna Ulaşmak İçin Tıklayınız!
  (Formu doldurmak için gmail üyeliği gereklidir. gmail üyeliğiniz yoksa ücretsiz almak için tıklayınız)
  Duyuruyu Kapat
 2. KIYMETLİ MESLEKTAŞLARIMIZ; Büyüyen Türkiye'nin küçük mesleği, hatta mesleği dahi görülmeyen "Danışmanlık " mesleği için geliniz birlikte mücadele edelim. Bizler HİBEDER olarak yaklaşık 2 yıldır Mesleğimiz adına Kurum ve Kuruluşlarda bir noktaya kadar mesleğimizi taşıdık. Bu bağlamda kimin veya kimlerin ne katkıları varsa mesleğimiz adına onlara da teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ancak; Bizler HİBEDER olarak mesleğimiz adına bundan önce olduğu gibi bundan sonrada mücadele vermeye devam edeceğiz. Dileriz ki, siz Kıymetli meslektaşlarımızda bu mücadelede yanımızda olunuz. Birlikte mücadele edelim. Bilgilerimizi ve tecrübelerimizi birlikte paylaşalım. Tek olup yok olmaktansa birlikte olalım hem var olalım hem güçlü olalım. Bu çağrı : Mesleği adına endişe duyan " Bende ne yapabilirim" diyen Danışmanlara dır. Evet sizde bir şeyler yapabilirsiniz! En azından ses verirsiniz, omuz verirsiniz! Bu çağrı; Mesleğine "DANIŞMAN" diyen ve mesleğini resmi olarak yürüten herkesedir. Selam ve Saygılarımla ATALAY ŞAHİNBAKAN HİBEDER GENEL BAŞKANI 0532 673 43 91
  Duyuruyu Kapat

KOBİGEL 2018 Programı Başvuru Sonuçları Kısa Süreliğine Ertelendi!

'Duyurular & Haberler' forumunda Hibe Gündemi tarafından 23 Ekim 2018 tarihinde açılan konu

 1. Hibe Gündemi

  Hibe Gündemi hibegundemi.com Site Yetkilisi Yönetici

  KOBİGEL 2018 Programı Başvuru Sonuçları Kısa Süreliğine Ertelendi!

  İşte yatırımcılara gelen mail...

  -----------------------------------------

  Sn. İşletme Yetkilisi


  KOSGEB KOBİGEL Destek Programı “2018-01 İllerde Rekabet Avantajına Sahip İmalat Sanayi Sektörlerinin ve Yazılım Sektörünün Rekabet Gücünün Geliştirilmesi” Proje Teklif Çağrısı başvurularının değerlendirilme süreci, çağrıda ilan edildiği şekilde 22 Ekim 2018 tarihi itibariyle sonuçlandırılmıştır.

  Bilindiği üzere; yapılan başvurular içinde “olumlu” olarak değerlendirilen projeler, aldıkları puana göre yüksekten düşüğe sıralanmakta ve BÜTÇE İMKANLARI DAHİLİNDE desteklenebilecek proje sırasına girenler kabul edilmektedir.

  Kurumumuz, “olumlu” olarak değerlendirilen daha fazla sayıda projenin destek kapsamına alınması için çağrı bütçesinin arttırılmasına yönelik çalışma yürütmektedir. Bu nedenle, sonuçların ilan edilmesi kısa bir süre gecikecektir.

  Proje başvuru sonuçları en kısa zamanda bildirilecektir.

  KOSGEB

  Not: Yazılı dilekçe vererek proje başvurusunu iptal eden işletmelerin bu mesajı dikkate almalarına ihtiyaç bulunmamaktadır.

  -----------------------------------------

  upload_2018-10-23_10-0-30.png
   
  Son düzenleme: 23 Ekim 2018

Bu Sayfayı Paylaş