1. Destek Teşvik ve Hibe Danışmanları Derneği (HİBEDER) Üyelik Başvuru Formu
  Üyelik Başvuru Formuna Ulaşmak İçin Tıklayınız!
  (Formu doldurmak için gmail üyeliği gereklidir. gmail üyeliğiniz yoksa ücretsiz almak için tıklayınız)
  Duyuruyu Kapat
 2. KIYMETLİ MESLEKTAŞLARIMIZ; Büyüyen Türkiye'nin küçük mesleği, hatta mesleği dahi görülmeyen "Danışmanlık " mesleği için geliniz birlikte mücadele edelim. Bizler HİBEDER olarak yaklaşık 2 yıldır Mesleğimiz adına Kurum ve Kuruluşlarda bir noktaya kadar mesleğimizi taşıdık. Bu bağlamda kimin veya kimlerin ne katkıları varsa mesleğimiz adına onlara da teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ancak; Bizler HİBEDER olarak mesleğimiz adına bundan önce olduğu gibi bundan sonrada mücadele vermeye devam edeceğiz. Dileriz ki, siz Kıymetli meslektaşlarımızda bu mücadelede yanımızda olunuz. Birlikte mücadele edelim. Bilgilerimizi ve tecrübelerimizi birlikte paylaşalım. Tek olup yok olmaktansa birlikte olalım hem var olalım hem güçlü olalım. Bu çağrı : Mesleği adına endişe duyan " Bende ne yapabilirim" diyen Danışmanlara dır. Evet sizde bir şeyler yapabilirsiniz! En azından ses verirsiniz, omuz verirsiniz! Bu çağrı; Mesleğine "DANIŞMAN" diyen ve mesleğini resmi olarak yürüten herkesedir. Selam ve Saygılarımla ATALAY ŞAHİNBAKAN HİBEDER GENEL BAŞKANI 0532 673 43 91
  Duyuruyu Kapat

Hibe Gündemi Platformu Kuruluş Bildirgesi

'Biz kimiz?' forumunda Atalay ŞAHİNBAKAN tarafından 23 Eylül 2017 tarihinde açılan konu

 1. Atalay ŞAHİNBAKAN

  Atalay ŞAHİNBAKAN Beyaz Grup Danışmanlık Site Yetkilisi Yönetici Danışman

  Değerli Arkadaşlar, Meslektaşlar;

  Bizler Danışmanlığı bir meslek olarak kabul ve icra eden kişileriz. Mesleğimizi icra ederken karşılaştığımız sorunları ferdi olarak çözme imkanı olmadığını gördük. Mesleğimize ait sorun ve problemleri çözmenin, mesleğimizin hukuki alt yapısını oluşturmanın yolunun birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleşeceğini gördük. Birlik ve Beraberliği sağlamak için bir örgütlenme sürecini başlatmak adına Hibe Gündemi Platformunu kurmaya karar verdik. 15 gün gibi kısa bir zamanda Platformumuza gösterilen ilgi ve teveccüh de kurulan bu oluşumun çok doğru bir adım olduğu konusundaki inancımızı kuvvetlendirmiştir.

  Platformumuzun kısa kuruluş bildirgesi aşağıda sizler sunulmuştur. Göstermiş olduğunuz ilgi ve yapmış olduğunuz ve yapacağınız katkılardan dolayı tüm üyelerimize teşekkür ederiz.


  HİBE GÜNDEMİ PLATFORMU KURULUŞ BİLDİRGESİ

  1. Proje Danışmanlığı yapan danışmanların mesleki konularda dayanışmayı sağlamak amacıyla kurmuş olduğu bu platformun adı “Hibe Gündemi” dir.
  2. Platformun temel amacı; mesleki konularda ortak hareket etme bilincini ortaya koyabilmektir.
  3. Platform, danışmanlık mesleğini fiilen icra eden danışmanlardan oluşmaktadır. Platformda hiçbir danışmana dini, dili, ırkı ve düşünceleri için ayrımcılık yapılamaz.
  4. Platformumuz hiçbir siyasi görüş veya düşünceye bağlı olmaksızın, sadece danışmanlar tarafından danışmanların sorunlarını çözmeye ve tartışmaya yönelik bağımsız sivil toplum hareketidir.
  5. Platformumuz hiçbir kurum, kuruluş, vakıf, dernek, federasyon vb. oluşumların uzantısı, organı veya alternatifi değildir. Ancak başvurulması halinde ortak çalışmalar ve iş birliklerine açıktır.
  6. Platformumuz adına yapılan açıklamalar www.hibegundemi.com web sitesinden yapılmaktadır. Bunun dışındaki hiçbir mecra platformumuzu temsil etmez ve yapılan açıklamlar platformumuzu bağlamaz.
  7. Platformumuzun sözcüsü Atalay ŞAHİNBAKAN’dır. Platform adına yapılacak duyuru ve açıklamalar Platform Sözcüsü tarafından düzenli olarak yapılacaktır.
  8. Platformumuz Mehmet EŞSİZ, Atalay ŞAHİNBAKAN, Adnan KÜÇÜK ve Volkan SABAH tarafından kurulmuş kısa zamanda 300’e yakın üyeye ulaşarak büyük bir başarı elde edilmiştir.
  9. Platformumuzun Bilişim altyapısı Volkan SABAH tarafından, üye ilişkileri ve teşkilatlanma, platform sözcülüğü Atalay ŞAHİNBAKAN tarafından , Raporlama, Mevzuat ve Sektörel Sorunlar Adnan KÜÇÜK tarafından, Platform Genel Koordinasyonu ise Mehmet EŞSİZ tarafından yürütülmektedir. Platform yapılanmamız tamamlandığında daha geniş daha kapsayıcı bir şekilde platformumuz yönetilecektir.
  10. Platformumuz adına kurum ve kuruşlardan randevu alınması ve görüşmeler yapılması Mehmet EŞSİZ koordinasyonunda yürütülecektir.
  11. Kurumlara sunulacak rapor ve analizler Adnan KÜÇÜK tarafından koordine edilecektir.
  12. www.hibegundemi.com forum sitesi Volkan Sabah koordinasyonunda belirlenecek moderatörler aracılığı ile yönetilecektir.
  13. Platformumuza ait Whatsapp Grubunun yönetimi Atalay ŞAHİNBAKAN tarafından yürütülecektir.

  [​IMG]
  HİBE GÜNDEMİ
  Hibe Gündemi Platformu Kurucuları

  Whatsapp İletişim Hattı: +90 532 673 43 91
  Elektronik Posta: bilgi@hibegundemi.com
  Forum: www.hibegundemi.com
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 23 Eylül 2017
  Hibe Gündemi bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş