1. Destek Teşvik ve Hibe Danışmanları Derneği (HİBEDER) Üyelik Başvuru Formu
  Üyelik Başvuru Formuna Ulaşmak İçin Tıklayınız!
  (Formu doldurmak için gmail üyeliği gereklidir. gmail üyeliğiniz yoksa ücretsiz almak için tıklayınız)
  Duyuruyu Kapat
 2. KIYMETLİ MESLEKTAŞLARIMIZ; Büyüyen Türkiye'nin küçük mesleği, hatta mesleği dahi görülmeyen "Danışmanlık " mesleği için geliniz birlikte mücadele edelim. Bizler HİBEDER olarak yaklaşık 2 yıldır Mesleğimiz adına Kurum ve Kuruluşlarda bir noktaya kadar mesleğimizi taşıdık. Bu bağlamda kimin veya kimlerin ne katkıları varsa mesleğimiz adına onlara da teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ancak; Bizler HİBEDER olarak mesleğimiz adına bundan önce olduğu gibi bundan sonrada mücadele vermeye devam edeceğiz. Dileriz ki, siz Kıymetli meslektaşlarımızda bu mücadelede yanımızda olunuz. Birlikte mücadele edelim. Bilgilerimizi ve tecrübelerimizi birlikte paylaşalım. Tek olup yok olmaktansa birlikte olalım hem var olalım hem güçlü olalım. Bu çağrı : Mesleği adına endişe duyan " Bende ne yapabilirim" diyen Danışmanlara dır. Evet sizde bir şeyler yapabilirsiniz! En azından ses verirsiniz, omuz verirsiniz! Bu çağrı; Mesleğine "DANIŞMAN" diyen ve mesleğini resmi olarak yürüten herkesedir. Selam ve Saygılarımla ATALAY ŞAHİNBAKAN HİBEDER GENEL BAŞKANI 0532 673 43 91
  Duyuruyu Kapat

Hibe Gündemi Platformu KOSGEB Sektör İstatistik Anketi

'Duyurular & Haberler' forumunda Hibe Gündemi tarafından 5 Ekim 2018 tarihinde açılan konu

 1. Hibe Gündemi

  Hibe Gündemi hibegundemi.com Site Yetkilisi Yönetici

  Hibe Gündemi olarak üyelerimizin ticari sır niteliği taşımayan ve özel bilgilerini içermeyen, üye profilinin tespit edilmesine yönelik anket çalışması aşağıdadır. Platformumuza üye olanların genel profilinin tespit edilmesi yapacağımız KOSGEB ziyaret ve çalışmalarda platformumuzu anlatmak açısından etkili bir çalışma olacaktır. Anketimiz sadece sayısal veriler oluşturmak için oluşturulmuştur.

  Yaklaşık 2 dk'nızı alacak anketimizi gün içerisinde doldurarak üye profilini çıkarmamız noktasında göstermiş olduğunuz hassiyetten dolayı teşekkür ederiz.

  ANKETİMİZE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ;
  https://goo.gl/96GWsN


  HİBE GÜNDEMİ PLATFORMU YÖNETİMİ
  www.hibegundemi.com
   

Bu Sayfayı Paylaş