1. Destek Teşvik ve Hibe Danışmanları Derneği (HİBEDER) Üyelik Başvuru Formu
  Üyelik Başvuru Formuna Ulaşmak İçin Tıklayınız!
  (Formu doldurmak için gmail üyeliği gereklidir. gmail üyeliğiniz yoksa ücretsiz almak için tıklayınız)
  Duyuruyu Kapat
 2. KIYMETLİ MESLEKTAŞLARIMIZ; Büyüyen Türkiye'nin küçük mesleği, hatta mesleği dahi görülmeyen "Danışmanlık " mesleği için geliniz birlikte mücadele edelim. Bizler HİBEDER olarak yaklaşık 2 yıldır Mesleğimiz adına Kurum ve Kuruluşlarda bir noktaya kadar mesleğimizi taşıdık. Bu bağlamda kimin veya kimlerin ne katkıları varsa mesleğimiz adına onlara da teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ancak; Bizler HİBEDER olarak mesleğimiz adına bundan önce olduğu gibi bundan sonrada mücadele vermeye devam edeceğiz. Dileriz ki, siz Kıymetli meslektaşlarımızda bu mücadelede yanımızda olunuz. Birlikte mücadele edelim. Bilgilerimizi ve tecrübelerimizi birlikte paylaşalım. Tek olup yok olmaktansa birlikte olalım hem var olalım hem güçlü olalım. Bu çağrı : Mesleği adına endişe duyan " Bende ne yapabilirim" diyen Danışmanlara dır. Evet sizde bir şeyler yapabilirsiniz! En azından ses verirsiniz, omuz verirsiniz! Bu çağrı; Mesleğine "DANIŞMAN" diyen ve mesleğini resmi olarak yürüten herkesedir. Selam ve Saygılarımla ATALAY ŞAHİNBAKAN HİBEDER GENEL BAŞKANI 0532 673 43 91
  Duyuruyu Kapat

[FORUM KURALI] Soru Sormadan Önce Lütfen Okuyunuz!

'Soru- Cevaplar' forumunda Hibe Gündemi tarafından 8 Eylül 2017 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
 1. Hibe Gündemi

  Hibe Gündemi hibegundemi.com Site Yetkilisi Yönetici

  [​IMG]
  SORU/CEVAP FORUMU KURALLARI

  1. Bu forumda HibeGundemi.com Genel Platform Kuralları bağlantısındaki kuralların tamamı geçerlidir.
  2. Soru/Cevap platformuna soru sormadan daha önce sorulmuş olma ihtimaline karşı, mutlaka arama yapınız. Daha önce sorulan soruların arama yapılmadan tekrar sorulduğu tespiti durumlarda konu yetkililer tarafından kilitlenebilir veya silinebilir.
  3. Soru/Cevap platformuna soru sorarken lütfen sorunuzu detaylandırınız. Sorunun söz konusu olduğu il, yatırımcının tüzel kişilik durumu (şahıs, ltd, aş olması vs) gibi bilgileri detaylı yazmanız sorunuzun kısa zamanda cevaplanmasında etkili olacaktır.
   
  Atalay ŞAHİNBAKAN bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş