1. Destek Teşvik ve Hibe Danışmanları Derneği (HİBEDER) Üyelik Başvuru Formu
  Üyelik Başvuru Formuna Ulaşmak İçin Tıklayınız!
  (Formu doldurmak için gmail üyeliği gereklidir. gmail üyeliğiniz yoksa ücretsiz almak için tıklayınız)
  Duyuruyu Kapat
 2. KIYMETLİ MESLEKTAŞLARIMIZ; Büyüyen Türkiye'nin küçük mesleği, hatta mesleği dahi görülmeyen "Danışmanlık " mesleği için geliniz birlikte mücadele edelim. Bizler HİBEDER olarak yaklaşık 2 yıldır Mesleğimiz adına Kurum ve Kuruluşlarda bir noktaya kadar mesleğimizi taşıdık. Bu bağlamda kimin veya kimlerin ne katkıları varsa mesleğimiz adına onlara da teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ancak; Bizler HİBEDER olarak mesleğimiz adına bundan önce olduğu gibi bundan sonrada mücadele vermeye devam edeceğiz. Dileriz ki, siz Kıymetli meslektaşlarımızda bu mücadelede yanımızda olunuz. Birlikte mücadele edelim. Bilgilerimizi ve tecrübelerimizi birlikte paylaşalım. Tek olup yok olmaktansa birlikte olalım hem var olalım hem güçlü olalım. Bu çağrı : Mesleği adına endişe duyan " Bende ne yapabilirim" diyen Danışmanlara dır. Evet sizde bir şeyler yapabilirsiniz! En azından ses verirsiniz, omuz verirsiniz! Bu çağrı; Mesleğine "DANIŞMAN" diyen ve mesleğini resmi olarak yürüten herkesedir. Selam ve Saygılarımla ATALAY ŞAHİNBAKAN HİBEDER GENEL BAŞKANI 0532 673 43 91
  Duyuruyu Kapat

[FORUM KURALI] Doküman Paylaşma/İndirmeden Önce Lütfen Okuyunuz!

'Örnek Dokümanlar' forumunda Hibe Gündemi tarafından 7 Eylül 2017 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
 1. Hibe Gündemi

  Hibe Gündemi hibegundemi.com Site Yetkilisi Yönetici

  [​IMG]
  ÖRNEK DOKÜMAN FORUMU KURALLARI

  1. Bu forumda HibeGundemi.com Genel Platform Kuralları bağlantısındaki kuralların tamamı geçerlidir.
  2. Bu forumdan sadece "Danışman" üye grubuna dahil olan üyeler doküman paylaşma ve indirme yapabilmektedir.
  3. "Sömürü" mantığının önüne geçilmesi amacıyla paylaşılan dosyaların indirilmesi için üye puanı sistemi getirilmiştir. Yani paylaşım yapmayan ve puanı olmayan üye dosya indirme işlemi yapamayacaktır.
  4. Bu forumda paylaşılan örnek proje, çizim vs. özgün dosyaların 3. kişilerle izinsiz paylaşılması kesinlikle yasaktır. Burada paylaşılan dosyaların, başka sitede paylaşılması durumunda veya 3. kişilere elden paylaşıldığının tespiti durumunda paylaşan "Danışman" üye forumdan uyarısız uzaklaştırılacaktır.
  5. 3. kişilerle izinsiz paylaşma yasağı rehber vs. gibi kurumların sitesinde alenen paylaşılan dokümanlar için geçerli değildir. Örnek proje, çizim vs. gibi özgün dokümanlar için geçerlidir.
  6. Dosya paylaşırken mesajın içeriği ve konu kısımları mutlaka indirilecek dosya ile alakalı olmalı ve dosya yeterince tanıtılmalıdır. Dosya ile alakalı etiketleme yapılması önerilir ancak isteğe bağlıdır.
   
  eyypdnmz bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş