1. Destek Teşvik ve Hibe Danışmanları Derneği (HİBEDER) Üyelik Başvuru Formu
  Üyelik Başvuru Formuna Ulaşmak İçin Tıklayınız!
  (Formu doldurmak için gmail üyeliği gereklidir. gmail üyeliğiniz yoksa ücretsiz almak için tıklayınız)
  Duyuruyu Kapat
 2. KIYMETLİ MESLEKTAŞLARIMIZ; Büyüyen Türkiye'nin küçük mesleği, hatta mesleği dahi görülmeyen "Danışmanlık " mesleği için geliniz birlikte mücadele edelim. Bizler HİBEDER olarak yaklaşık 2 yıldır Mesleğimiz adına Kurum ve Kuruluşlarda bir noktaya kadar mesleğimizi taşıdık. Bu bağlamda kimin veya kimlerin ne katkıları varsa mesleğimiz adına onlara da teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ancak; Bizler HİBEDER olarak mesleğimiz adına bundan önce olduğu gibi bundan sonrada mücadele vermeye devam edeceğiz. Dileriz ki, siz Kıymetli meslektaşlarımızda bu mücadelede yanımızda olunuz. Birlikte mücadele edelim. Bilgilerimizi ve tecrübelerimizi birlikte paylaşalım. Tek olup yok olmaktansa birlikte olalım hem var olalım hem güçlü olalım. Bu çağrı : Mesleği adına endişe duyan " Bende ne yapabilirim" diyen Danışmanlara dır. Evet sizde bir şeyler yapabilirsiniz! En azından ses verirsiniz, omuz verirsiniz! Bu çağrı; Mesleğine "DANIŞMAN" diyen ve mesleğini resmi olarak yürüten herkesedir. Selam ve Saygılarımla ATALAY ŞAHİNBAKAN HİBEDER GENEL BAŞKANI 0532 673 43 91
  Duyuruyu Kapat

Arkadaşlar merhabalar

'Güncel Çağrılar' forumunda YURDDAGÜL PINAR tarafından 5 Aralık 2019 tarihinde açılan konu

 1. YURDDAGÜL PINAR

  YURDDAGÜL PINAR Danışman Danışman

  KKYD 13. Etap projelerinde yüklenmesi gereken evraklar bölümünde çizimlerin nereye yüklenmesi gerekmektedir. yüksek tünel başvurumuz sırasında çizimlerin yüklenmesi yer bulunamadığı için yüklenmemiş. bu konu ile ilgili ne yapılabilir, bilgisi olan var mıdır? evrak yüklemesi komisyondan önce yapılabilinir mi?
   
 2. ZEYNEP GÜLBEYEN

  ZEYNEP GÜLBEYEN Danışman Danışman

  Evrak yükleme bölümünde vardı çizimlerin yükleneceği bölüm oraya yüklemeniz gerekmekteydi. sistemler kapandığından artık yükleme yapamazsınız ve eksik evraktan projeniz reddedilir diye düşünüyorum.
   

Bu Sayfayı Paylaş