[WHATSAPP KURALI] Lütfen Dikkatlice Okuyunuz!

'Platform Kuralları' forumunda Hibe Gündemi tarafından 20 Eylül 2017 tarihinde açılan konu

 1. Hibe Gündemi

  Hibe Gündemi hibegundemi.com Site Yetkilisi Yönetici

  [​IMG]

  WHATSAPP GRUBU KURALLARI

  1. Grup üyeleri "genel ahlak kurallarına ve kanunlara aykırı, devlet büyükleri ve kamu kurumlarının veya üçüncü şahısların itibarlarını zedeleyici, hakaret içeren aşağılayıcı itibarını zedeleyici" paylaşımlarda bulunmamalıdırlar. Bu tür yazışma ve paylaşımları yapanların, ihlal ettikleri durumun akıbetine göre, bir daha alınmamak üzere gruptan kati suretle çıkarılma durumları hasıl olabilir.
  2. Mesleki konular dışında, üyelerin mesleki bilgi paylaşımı amacı taşımayan, ikili diyalog şeklindeki "selamlaşma, tebrik vs" içeren paylaşımda bulunmamaları gerekmektedir. Bu tür "dini ve milli bayram kutlamaları, günaydın, iyi haftalar, iyi pazarlar, hayırlı cumalar vs." gibi kutlama mesajları ve özel paylaşımlar arkadaşlar arasında özelden yapılması daha uygun olacağından grubumuzda yapılmamalıdır.
  3. Grubumuz mesleki amaçlı konularda üyelere hizmet vereceğinden özelikle siyasi paylaşımlarda bulunulmamalıdır.
  4. Bu grupta üyelerin yapmış olduğu tüm paylaşımlar kendi sorumlukları dahilindedir ve kendilerini bağlamaktadır. Yapılacak paylaşımdan doğacak her türlü hukuki sorumluluk paylaşım yapan üyelere ait olup, platformumuz kesinlikle sorumlu değildir.
  5. Grupta reklam vs. yansıtacak paylaşımlar yapılmamalıdır.
  6. Grup üyelerimizi çok fazla rahatsız etmemek adına, herkesi ilgilendiren mühim bir konu olmadıkça 20:00'dan sonra paylaşım yapılmaması gerekmektedir. Çağrı dönemlerinin son 5 gününde oluşabilecek mühim soru/sorun/bilgi paylaşımının kaçırılmaması adına üyelerimiz 24 saat boyunca paylaşım yapabileceklerdir. Bu dönemlerde saat sınırlaması yoktur.
  Yukarıda açıklanan kurallara tüm üyelerimizin riayet etmeleri husunu önemle rica ederiz.
   
  Son düzenleme: 23 Ekim 2017
  Atalay ŞAHİNBAKAN bunu beğendi.
 2. abdurrahim kılıç

  abdurrahim kılıç Danışman Danışman

  whatsap grubunuza girmek istiyorum. 0542 408 0 850 numaram eklerseniz sevinirim
   

Bu Sayfayı Paylaş